HAKKIMIZDA

Sayfa Yükleniyor...

Sürekli yenilenen ve gelişen teknolojinin ışığında küreselleşmenin de etkisiyle ülkemizde vergi ve ticaret hukuku başta olmak üzere mevzuat hükümleri sıklıkla değişmektedir.Bu durum yeni yatırım sahaları, yeni pazarlar ve yeni fırsatlar sunduğu gibi; diğer taraftan değişen teknolojik şartlara uyum, yeniden yapılanma ve bazı dönüşüm zorunluluklarını beraberinde getirmektedir.

 

İşte bu noktada deneyimli, dürüst, etkili ve hızlı hizmet verebilecek mali müşavirlik firmasının seçimi önem arz etmektedir. Emre Büyüközer Mali Müşavirlik olarak birlikte çalışacağımız tüm firmalarımızın menfaat ve çıkarlarını ön planda tutarak, çözüm odaklı ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bulunmaktayız. Bu anlayış çerçevesinde, hizmetimizin bir kamu hizmeti olduğu bilinciyle, ilgili kanunlara, mesleki kurallara ve meslek ahlakına uyarak, tam bir bağımsızlık, dürüstlük ve özen ile hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

Misyonumuz

Profesyonel ve güvenilir bir müşavirlik firması olarak tanınmak.

 

İlkelerimiz

Hızlı ve etkili hizmet

Bilgi, deneyim ve değerler sayesinde her türlü soruna uygun çözüm

Yüksek standartları hedefleyen çalışma anlayışı ile müşteri odaklı kaliteli hizmet

EMRE BÜYÜKÖZER KİMDİR?

Emre Büyüközer Mali Müşavirlik Bürosu'nun kurucusu Emre Büyüközer, 1984 yılında Antalya ilinde doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Antalya’da tamamladı. Daha sonra Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden başarıyla mezun oldu.

 

2006 yılında başladığı muhasebe mesleki kariyerine 2012 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavir unvanını alarak mali müşavirlik bürosu faaliyetine başlamış ve faaliyetine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Emre Büyüközer, mesleki kariyeri boyunca birçok büyük ve orta ölçekli firmaların muhasebe süreçlerini yönetmiştir.

 

Emre Büyüközer Mali Müşavirlik Bürosu'nu, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden asla taviz vermeyen bir kararlılıkla çalışmak üzere kurmuştur. Emre Büyüközer, mükellef ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek ve kendilerine yararlanabilecekleri ve gerekli olan hizmetleri sunar.

 

Hizmet sürecinde mükellefleri ile sürekli iletişim halinde olup, tüm aşamalarda mükelleflerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir. Hızlı bir iletişim anlayışına sahiptir, mali mevzuattaki ve mükelleflerimizin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe takip edip mükelleflerine ulaştırarak gerekli önlemleri alabilmelerini ve faaliyetlerini başarıyla yönetmelerini sağlar.

S. Emre Büyüközer
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Copyrights © 2018 emrebuyukozer.com

design by goplan.net

Elmalı Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi

8. Sokak Muratpaşa İşhanı Kat 2 D 20

Muratpaşa - Antalya

+90(542) 458 71 92